Kapatma simgesi

Biz kimiz?

Mert Tekeli

Mert Tekeli , Liseyi Ataşehir lisesinden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatlarından mezun olmuştur. Bir çok büyük organizasyonda Dizi , Sinema ve Reklam da Kamera arkasında production, reji , yönetmen yardımcılığı görevlerini almıştır. Şuan da Okan Üniversitesi Radyo Sinema Masterini Yapmaktadir. Mos ajans kurucularındandır.

Cast Manager

Kadıköy, İstanbul doğumlu olan Ece Akpulat ilk öğrenimine Ahmet Şimşek Koleji'nde başlamıştır, orta öğretimde ise Özel Gökdil Lisesi'nden mezun olmuştur. İlkokul ve lise yıllarından beri görsel sanatlara olan ilgisi üniversite tercihinde de etkili olmuştur. Kendisi Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden yüksek derece ile mezun olmuştur. Aynı zamanda aldığı yabancı dil eğitimleri sayesinde İngilizce diline anadil seviyesinde hakim olup, kendisinin bu eğitimler sonucunda TOEFL sertifikası da mevcuttur. Bunun yanı sıra İspanyolca dili ve İspyanyol kültürüne olan merakı kendisini İspanyolca eğitimi almaya sürüklemiştir. Üniversite mezuniyeti sonrası, birçok moda evi ve tekstil firmasında moda tasarımcısı olarak çalışmış olup, zaman içerisinde görsel sanatlara olan tutkusu, kendisini sanatın bir başka dalı olan sahne sanatlarına, dizi ve sinema sektörüne yöneltmiştir. Kendisi Mos Casting çatısı altında birçok dizi, sinema filmi ve klip projesinin castını oluşturmakta aynı zamanda kendisi de bu projelerde oyuncu olarak yer almaktadır. Başarılı Mos Casting oyuncularımızdandır.

.

.

.

.

logo

logo

ÖDÜLLERİMİZ

2015 – 2017 Sinema sezonunda Mos Casting ailesi olarak birden fazla sinema projesinde yer almış ve aktif bir sürece imza atmış olmanın gururunu yaşamanın yanı sıra bu süreçte emeği geçen herkesin adına Mos Casting Ailesine verilen bu ödüller için çalışmış olduğumuz bütün yapımcı firmalara teşekkürlerimizi bildirmek isteriz. Yeni Sezon Sinema projelerinde bu başarımızın artışının devam edeceği temennisi ile emeği geçen cast ve çalışanlarımıza Teşekkürlerimizi tekrar bildirmek isteriz.

Mos Ajans kurucusu Mert Tekeli

Mert Tekeli

Mert Tekeli, Bilgi Üniversitesi sahne sanatları ve oyunculuk mezunudur. Bir çok organizasyonda görev almıştır.

Fotoğraf Sanatçısı Burak Andıç

Burak Andıç

1988 İstanbul doğumlu. 2006 yılından beri oyunculuk ve modellik sektöründe bulunmaktadır. Bir çok projede yer alan Burak Andıç, kardeşi Furkan Andıç'ın da aktif olarak oyunculuk yapması onu da etkilenmiş ve bu sektöre girmesine yardımcı olmuş. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi'nde Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü son sınıf öğrencisidir. Bir çok defile ve katalog çekimlerinde bulunmuştur. Bizimle çalışıcak manken ve oyuncu adaylarına başarılar diliyor...

Online Başvuru