Kapatma simgesi

Biz kimiz?

Serkan Ö.

Kurucu Genel manager

Mert T.

Mert T. , Liseyi Ataşehir lisesinden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatlarından mezun olmuştur. Bir çok büyük organizasyonda Dizi , Sinema ve Reklam da Kamera arkasında production, reji , yönetmen yardımcılığı görevlerini almıştır. Şuan da Okan Üniversitesi Radyo Sinema Masterini Yapmaktadir. Mos ajans kurucularındandır.

Ece A.

Genel manager yardımcı

Kadir A.

Maneger istanbul üniversitesi cerrahpaşa grafik tasarımı mezunuyum. suan 2. üniversite olarak radyo sinema tv okuyorum.iyi derece ingilizce biliyorum.

Beyza E.

Manager istanbul üniversitesi radyo ve televizyon bölümünde eğitim görmekteyim.hayalim sektörde iyi bir manager olmak .

Aslı. A.

Asistan

Orcun T.

Manager Fenerbahçe Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık ögrencisiyim birçok set deneyimim oldu

Eda A.

Asistan

Aleyna A.

Asistan

Ödüller

2015 – 2017 Sinema sezonunda Mos Casting ailesi olarak birden fazla sinema projesinde yer almış ve aktif bir sürece imza atmış olmanın gururunu yaşamanın yanı sıra bu süreçte emeği geçen herkesin adına Mos Casting Ailesine verilen bu ödüller için çalışmış olduğumuz bütün yapımcı firmalara teşekkürlerimizi bildirmek isteriz. Yeni Sezon Sinema projelerinde bu başarımızın artışının devam edeceği temennisi ile emeği geçen cast ve çalışanlarımıza Teşekkürlerimizi tekrar bildirmek isteriz.

Mos Ajans kurucusu Mert Tekeli

Mert Tekeli

Mert Tekeli, Bilgi Üniversitesi sahne sanatları ve oyunculuk mezunudur. Bir çok organizasyonda görev almıştır.

Fotoğraf Sanatçısı Burak Andıç

Burak Andıç

1988 İstanbul doğumlu. 2006 yılından beri oyunculuk ve modellik sektöründe bulunmaktadır. Bir çok projede yer alan Burak Andıç, kardeşi Furkan Andıç'ın da aktif olarak oyunculuk yapması onu da etkilenmiş ve bu sektöre girmesine yardımcı olmuş. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi'nde Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü son sınıf öğrencisidir. Bir çok defile ve katalog çekimlerinde bulunmuştur. Bizimle çalışıcak manken ve oyuncu adaylarına başarılar diliyor...

Online Başvuru