Kapatma simgesi

Referanslar ve Çalışmalarımız

BOSCH REKLAMI

BOSCH REKLAMINDA ANA CAST OLARAK OYUNCUMUZ ZEYNEP OKAY OYNAMIŞTIR.KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİZ.

OYUNCULUK ATÖLYESİ

MOS CASTING olarak Ocak ayı sonunda oyunculuk ve set bilgisinin temel alındığı atölyemizde kayıtlarda devam etmektedir. Kayıtlar sadece İSTANBUL içinden yapılmaktadır. İletişim adreslerimizden bilgi alabilirsiniz.

Taksimde Gerçekleşen Turkcell 4.5 G Çekimi İçin Cast Hizmeti MOS AJANS tarafından yapılmıstır.

Turkcell 4.5 G Çekimi oyuncuları mos ajans tarafınfan gercekleşmiştir. Oyuncularımıza ve teknik ekibe teşekkür ederiz.

Çaykur Reklam Filminde castı mos ajans tarafından gercekleşmiştir.

Çaykur Reklam Filminde bütün oycunlar mos ajans tarafından gerçekleşmiştir.Oynayan Tüm oyucularımızın Teşekkür eder. Başarıların devamını dileriz.

Carte d'or Puding Reklamı

Televizyonda yayınlanan carte d'or puding reklamına çocuk oyuncumuz Demir Yilmaz oynamıştır. kendisine sette başarılar dileriz.

Polo uso katalog çekimi

polo uso Katalog 2015 - 2016 çekimlerinde Çocuk oyuncumuz Nisanur Taşoğulları seçilmiştir.Kendisine sette başarılar dileriz. başarılarının devamını dileriz.

Azazil 2 Sinema film mi cast çalışması

Azazil 2 Cast Çalışmaları mos ajans tarafından yapılmaktadır.

Çocuk Ayakkabısı Reklamı

İstanbul Çavuşbaşı'da bir villada yapılan çekimde 4 çocuk oyuncumuz 1 kadın oyuncumuz yer aldı. Tüm set ekibine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bavul reklamı

Baş rolünde ünlü Hintli oyuncu Varun Dhawan'ın bulunduğu, yapımcılığını Ark Production'ın üstlendiği, uluslararası, bir kaç ülkede çekilen ve yayınlanacak kaliteli bir bavul reklamında rol alan oyuncumuz Hasan Kıdıkoğlu'na bizi en iyi şekilde temsil ettiği için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca projede yer alan tüm castımızın ve cast ekibimizin emeğine sağlık, diğer projelerde görüşmek üzere...

Yeni yayınlanmaya başlayacak bir sosyal deney programı

TRT Belgesel için hazırlanan yeni bir proje için pilot çekimimiz yapıldı. Sabah erken saatlerde başlayıp gece geç saatlerde biten ve iki gün süren bölüm + jenerik çekimlerinde oyuncularımız Anette İnselberg, Gökçe Markal, Mehmet D. Akkoyun, Sıla Erkan, Tuncay Pasinligil, Fuat Yılmaz, İlay Yılmaz, Remziye Elif Yılmaz, Ömer Zehir ve bir çok oyuncu adayımız yer aldı. Set ekibinden, tüm oyunculara kadar tüm emek harcayanların emeklerine sağlık diyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Bayi toplantısı defile

TS Club'ın yeni piyasaya sunulacak ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Sunuma katılan Gökçe Markal, Orhan Bozkurt ve Yunus Efe Kahveci defilede yer aldılar. Çalışmanın oldukça eğlenceli aynı zamanda yorucu geçtiğini söyleyen mankenlerimiz, diğer projelerimize katılmayı bekliyorlar.
Online Başvuru